Peshkopi, banorët protestojnë kundër dhënies me koncension të ujërave termale
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 11898 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 11898 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Peshkopi, banorët protestojnë kundër dhënies me koncension të ujërave termale

  Në Peshkopi protestohet kundër dhënies me koncension të ujërave termale. Pas firmosjes së një peticioni,.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6238 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 6238 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Kryetarja e gruas në PD shpërthen keq ndaj Lulzim Bashës: Se di nga ç’racë të sollën, përdhunues mizor, gënjeshtar!

  Partia Demokratike vijon të jetë e përçarë nga kupola në Tiranë deri në bazë. Një.

  Mjeku dibran nxjerr blof Berishën, e vë me shpatulla pas muri: T'i shkohet deri në fund të vërtetës, punoj çdo ditë për të luftuar sëmundjen
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 11898 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 11898 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Mjeku dibran nxjerr blof Berishën, e vë me shpatulla pas muri: T’i shkohet deri në fund të vërtetës, punoj çdo ditë për të luftuar sëmundjen

  Ish-kryeministri Sali Berisha ka dalë sërish sot blof me ‘qytetarin dixhital’, që pretendon se i.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 11898 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 11898 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • E tmerrshme çfarë hanin dasmorët në Dibër! Mbyllet lokali i dasmave që gatuante me mjete të ndryshkura, mes mykut e lagështisë

  Një lokal dasmash në Peshkopi është mbyllur nga AKU, pasi kushtet në të cilat përgatiteshin.

  Blerina Gjylameti dhe pushteti që erdhi nga  shtëpia me qira në Peshkopi
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4569 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4569 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 7 [name] => Plugu [slug] => plugu [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 7 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 355 [filter] => raw [cat_ID] => 7 [category_count] => 355 [category_description] => [cat_name] => Plugu [category_nicename] => plugu [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Plugu
 • Blerina Gjylameti dhe pushteti që erdhi nga “shtëpia me qira” në Peshkopi

  Ashtu siç shuhen, ashtu edhe lindin yje të rinj brenda radhëve të PS, ose ndryshe.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti