Produksioni

Balerini bëhet baba. Produksioni i ‘Dancing with the Stars’ e surprizon në skenë - Showbiz
Showbiz 7 Prill 2018, 17:22

Balerini bëhet baba. Produksioni i ‘Dancing with the Stars’ e surprizon në skenë

Shkruar nga Pamfleti

Mes garës së kërcimit, ritmeve, ngjyrave e karaktereve që u rikthyen nga vitet ‘80- ‘90 mbrëme në ‘Dancing with the stars’ ka ndodhur një suprizë shumë e bukur për një prej balerinëve të këtij spektakli, për Dion Gjinikën që vetëm dy ditë më parë është bërë baba.

Produksioni kishte vendosur ta uronte babain e ri përmes një videmesazhi të realizuar me fotografitë dhe zërin e bashkëshortes së tij Besianës çka e ka çoroditur e hutuar Dionin, sepse ajo s’ka pranuar asnjëherë më parë të shfaqet publikisht.

Mesazhi i ndjerë i Besit ka përlotur dhe Soni Malajn, partneren në kërcim të Dionit. E nuk ka mbaruar me kaq. Pasi është ngjitur në Gold Room, Dionin e ka pritur një tjetër surprizë e produksionin. Një tortë rozë e bukur me emrin Isabel.

Mesa duket në këtë edicion special veç kërcimit e gares produksioni ka vendosur t’i suprizojë fort konkurrentët, jo vetëm me formula eliminimi, por dhe me elemente nga jeta e tyre personale. Efektin që bëri tek Mariza supriza e një javë më parë me mbesën nga Los Angelos dhe këte të premte tek Dioni e pamë. Të shohim çdo na sjellin të premtet e tjera.

codramol
smile

Showbiz