“Hajde po ta mbajti do të të vendosim flakën", banorët në shenjë revolte djegin goma (Video)
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10712 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10712 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • “Hajde po ta mbajti do të të vendosim flakën”, banorët në shenjë revolte djegin goma (Video)

  Një grup banorësh te ‘Bregu i Lumit’, që preken nga “Bulevardi i Ri” i Tiranës,.

  Studentët e ngujuar nuk dorëzohen: Do të qëndrojmë këtu
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10712 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10712 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Studentët e ngujuar nuk dorëzohen: Do të qëndrojmë këtu

  Edhe sot studentët vijojnë të qëndrojnë të ngujuar brenda fakulteteve të tyre, duke bllokuar hyrjen.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10712 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10712 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Protesta te Ekonomiku, Juridiku dhe Inxhinieria nuk ndalet, urdhëri që mban të izoluar studentët

  Studentët e Fakultet Ekonomik, Juridik, Inxhierisë së Ndërmit dhe të Shkencave Sociale po vijojnë protestën.

  Terri i pseudo-cubave të Rilindjes nuk e tremb rininë, përshkallëzohet protesta studentore
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10712 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10712 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4100 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4100 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kryesore
 • Terri i pseudo-cubave të Rilindjes nuk e tremb rininë, përshkallëzohet protesta studentore

  Terri  i pseudo-cubave të Rilindjes nuk e tremb rininë, përshkallëzohet protesta studentore Edi Rama dhe.

  Jo rikthim në normalitet, rezistenca studentore po merr vrullin e dhjetorit, çfarë planifikohet për ditën e nesërme
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10712 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10712 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Jo rikthim në normalitet, rezistenca studentore po merr vrullin e dhjetorit, çfarë planifikohet për ditën e nesërme

  Tashmë prej gati një muaji, protesta e studentëve është zhvendosur dhe në auditoret e universiteteve.

  Rektorët e dekanët nën presion agresiv për të shtypur protestën marrin vendimin: ja si do zëvëndësohen orët e mësimit
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10712 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10712 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Rektorët e dekanët nën presion agresiv për të shtypur protestën marrin vendimin: ja si do zëvëndësohen orët e mësimit

  Pas pushimeve të festave të fundvitit, një grup i studentëve vazhdon protestën e nisur prej.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10712 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10712 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4100 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4100 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kryesore
 • E qartë si drita e diellit; studentët kërkojnë të shporren nga universitetet uzurpuesit e korruptuar

  Edhe këtë të martë studentët sfiduan të ftohtin dhe u grumbulluan për të vijuar para.

  “Keni bërë krim, më mirë t’i vinit zjarrin kryeministrisë”, analisti debaton ashpër me studentët
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10712 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10712 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • “Keni bërë krim, më mirë t’i vinit zjarrin kryeministrisë”, analisti debaton ashpër me studentët

  Protesta studentore është shoqëruar me mjaft risi, por disa prej tyre kanë hasur në kundërshtitë.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10712 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10712 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4100 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4100 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kryesore
 • Çfarë do të ndodhë nesër/ Përshkallëzohet protesta studentore, turma kërkon garanci nga trupi diplomatik

  Protesta e studentëve vijoi sot në ditën e dytë të saj pas rikthimit nga festat,.

  Paralajmërimi: Kjo protestë mund të dështojë, por tjetra që do të sjellë fundin do të jetë e përgjakshme
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 8 [name] => Blog [slug] => blog [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 8 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2763 [filter] => raw [cat_ID] => 8 [category_count] => 2763 [category_description] => [cat_name] => Blog [category_nicename] => blog [category_parent] => 0 ) )
 • Blog
 • Paralajmërimi: Kjo protestë mund të dështojë, por tjetra që do të sjellë fundin do të jetë e përgjakshme

  Protesta e studentëve, që nisi në dhjetor e po vazhdon edhe në këtë fillim viti.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti