Saimir Tahiri sulmoi Donald Lu e Romana Vlahutin, vjen reagimi nga ambasadori i BE: Ata nuk punojnë kurrë vetëm!
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Saimir Tahiri sulmoi Donald Lu e Romana Vlahutin, vjen reagimi nga ambasadori i BE: Ata nuk punojnë kurrë vetëm!

  Ambasadori i BE-së Luigi Soreca gjatë një interviste në ‘Opinion’ ka reaguar për një deklaratë.

  Saimir Tahiri rikthehet në PS?! Numri 2 i socialistëve tregon të vërtetën
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Saimir Tahiri rikthehet në PS?! Numri 2 i socialistëve tregon të vërtetën

  Numri dy i Partisë Socialiste, kreu i grupit të PS, Taulant Balla, është pyetur mbrëmjen.

  "Saimir Tahirit duhet t'i kërkoni falje, kërkuat arrestimin e tij mbi llafet e dy kriminelëve"
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • “Saimir Tahirit duhet t’i kërkoni falje, kërkuat arrestimin e tij mbi llafet e dy kriminelëve”

  Kryeministri Edi Rama ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Real Story’ në Vizion.

  Krimet e Rënda admistrojnë provën e rëndësishme për ish ministrin Saimir Tahiri
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 987 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 987 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Krimet e Rënda administrojnë provën e rëndësishme për ish ministrin Saimir Tahiri

  Prokuroria e Krimeve të Rënda administron provën e vendimit të Italisë për ish-ministrin Saimir Tahiri..

  Bashkëshortja e Saimir Tahirit thyen heshtjen për herë të parë dhe bën paralajmërimin e fortë: E vërteta po vesh këpucët!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8691 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 8691 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Bashkëshortja e Saimir Tahirit thyen heshtjen për herë të parë dhe bën paralajmërimin e fortë: E vërteta po vesh këpucët!

  Gruaja e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, ka reaguar sot në lidhje me akuzat që.

  Tahiri vijon betejën, publikon videon me Bashën, Hajdarmatajn e ata që e donin në burg: E vërteta bën më shumë rrugë!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Tahiri vijon betejën, publikon videon me Bashën, Hajdarmatajn e ata që e donin në burg: E vërteta bën më shumë rrugë!

  Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka vijuar edhe sot përballjen me të gjithë politikanët, që.

  “Trimi” Rama “mbush brekushet”, rivendos foton e Xhafajt në profilin e kabinetit qeveritar
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8691 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 8691 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3243 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3243 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kryesore
 • “Trimi” Rama “mbush brekushet”, rivendos foton e Xhafajt në profilin e kabinetit qeveritar

  Profili i një “lepuri labratori”, që hiqet si “luan”, me vatësit, të cilëve u ka.

  Shpërthime pa "fre", rostoja me kumbulla e servirur nga Monika "çorodit" LSI-në
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8691 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 8691 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Shpërthime pa “fre”, rostoja me kumbulla e servirur nga Monika “çorodit” LSI-në

  Rostoja me kumbulla e Monikës në takimin e fshehtë mes Berishës-Bashës-Metës në shtëpinë e këtij.

  “Një plan i gjerë për ta futur në burg”, Nazarko i cilëson të pakuptimta akuzat për Saimir Tahirin, çfarë pret nga Sandër Lleshi
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8691 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 8691 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • “Një plan i gjerë për ta futur në burg”, Nazarko i cilëson të pakuptimta akuzat për Saimir Tahirin, çfarë pret nga Sandër Lleshi

  Shpëtim Nazarko ka folur lidhur me qëndrimin e fundit të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

  LSI dhe PD “provokohen” nga Saimir Tahiri nxjerrin “bilbilat” për të shfryrë dufin e vulgaritetit
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8691 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 8691 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • LSI dhe PD “provokohen” nga Saimir Tahiri nxjerrin “bilbilat” për të shfryrë dufin e vulgaritetit

  Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, shpalli sot publikisht pafajësinë e tij, referuar verdiktit përfundimtar të.

  error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.
  WhatsApp Denonco tek Pamfleti