Sali Berisha

‘O plehra, o të fëlliqur o frikacakë, o të pafytyrë’, alarmohet Sali Lushaj: Po kërcënohet Sali Berisha, gjen - Aktualitet
Aktualitet 2 Shkurt 2019, 16:57

‘O plehra, o të fëlliqur o frikacakë, o të pafytyrë’, alarmohet Sali Lushaj: Po kërcënohet Sali Berisha, gjen

Shkruar nga Pamfleti

'O plehra, o të fëlliqur o frikacake, o të pafytyrë', alarmohet Sali Lushaj: Po kërcënohet Sali Berisha, gjeni vrimë e futeni nëse i preket një fije floku

Ish- trupëroja e Berishës, Sali Lushaj me anë të një postimi në Facebook, ka treguar se ish-kryeministri Sali Berisha është kërcënuar, por pa dhënë asnjë të dhënë se kush dhe për çfarë e kanë kërcënuar. 

Me tone kërcënuese Lushaj i ka shkruajtur atyre se kushdo që guxon të prek Sali Berishën do të përballet me të: Ju o Lango te diskretituar po ju them vetem nje gje se vetem nje fije floku po ti preke preket Z. BERISHA NUKE DO GJENI VRIME KU TE FUTENI O MASKARENJE 

REAGIMI I PLOTË I SALI LUSHAJT
Pershendetje Miq e te gjithe ju qe e lexoni kete status .U be shkak qe te reagoi por jo duke qene i shqetesuar se mund ti ndodhe gje nga kercenimet qe i bejne Z .BERISHA disa legen e langaraqe qe skane pike karakteri e nderi .Dua te ju them vetem nje gje o plehra o te felliqur o frikacake o te pafytyre ja ku e keni Z. BERISHA aty perballe pa ju trembur qerpiku .Ca po ju thot ZOTI BERISHA vetem ate qe keni e asgje ma teper.

Ju o Lango te diskretituar po ju them vetem nje gje se vetem nje fije floku po ti preke preket Z. BERISHA NUKE DO GJENI VRIME KU TE FUTENI O MASKARENJE . Lexoini mire keto rrjeshta . Ju qe kercenoni dhe ata qe ju dirigjojne , ju do kene perfundimin me te tmereshem. Ne ju themi perballe ju dhe nuk e hedhim gurin e te fshehim doren .Po ju vjen fundi kete e din kushdo . Ju jeni si ata minjte e galerive qe ndjejne shembjen dhe fillojne te levizin . Humba kohe vehtes time te merrem me ju kaqe heret O PLEHERA.

 


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet