Ngjela flet me emra dhe trondit me këtë paralajmërim: SHBA po iu kërcet në derë këtyre politikanëve shqiptarë, së shpejti do t'i flakë!
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3243 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3243 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • Ngjela flet me emra dhe trondit me këtë paralajmërim: SHBA po iu kërcet në derë këtyre politikanëve shqiptarë, së shpejti do t’i flakë!

  Avokati i njohur, Spartak Ngjela, ka paralajmëruar fundin e hidhur të të gjithë politikanëve të.

  Bëri bujë të madhe me deklaratat kundër Bashës, Ibsen Elezi rikthehet fuqishëm: Demokratët janë të zhgënjyer, pse s'i kërkuam ndihmë Berishës
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Bëri bujë të madhe me deklaratat kundër Bashës, Ibsen Elezi rikthehet fuqishëm: Demokratët janë të zhgënjyer, pse s’i kërkuam ndihmë Berishës

  Përfaqësuesi i “Lëvizjes për shpëtimin e PD-së”, Ibsen Elezi, i cili bëri bujë pak kohë.

  Zbulohet takimi i fundit i Gruevskit në Tiranë. Çfarë porosie i dha ish-kryeministri Ilir Metës?!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3243 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3243 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • Zbulohet takimi i fundit i Gruevskit në Tiranë. Çfarë porosie i dha ish-kryeministri Ilir Metës?!

  Burimet bëjnë me dije se ish-kryeministri i akuzuar për korrupsion është takuar në Tiranë me.

  Mesazhi i tërthortë i SHBA që po trondit Ilir Metën dhe ushtrinë e pushtetarëve të korruptuar shqiptarë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3243 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3243 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • Mesazhi i tërthortë i SHBA që po trondit Ilir Metën dhe ushtrinë e pushtetarëve të korruptuar shqiptarë

  Uashingtoni i ka dhënë ultimatum Orbanit që të mos strehojë ish-kryeministrat e korruptuar të Ballkanit,.

  Miku i ngushtë i Berishës 'fsheh' kokën, reagon për herë të parë për Gruevskin, por nuk pranon të vërtetën
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8691 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 8691 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Miku i ngushtë i Berishës ‘fsheh’ kokën, reagon për herë të parë për Gruevskin, por nuk pranon të vërtetën

  Qeveria hungareze ka reaguar për herë të parë për strehimin e ish-kryeministrit Nikola Gruevski, i.

  Pas spiunit të UDB, edhe Ilir Meta nxjerr kokën dhe bashkohet me Nexhmije Hoxhën kundër Ramës, tregon 'gjakun e tij' prej komunisti
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3243 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3243 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • Pas spiunit të UDB, edhe Ilir Meta nxjerr kokën dhe bashkohet me Nexhmije Hoxhën kundër Ramës, tregon ‘gjakun e tij’ prej komunisti

  Pas Berishës e Bashës, edhe Ilir Meta ka nxjerrë kokën dhe ju ka treguar shqiptarëve.

  Ja pse Berishës, Metës, Bashës dhe Monikës iu ka ikur zëri pas dënimit të Shullazit, kush i ka në dorë 'kokat' e tyre
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3243 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3243 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • Ja pse Berishës, Metës, Bashës dhe Monikës iu ka ikur zëri pas dënimit të Shullazit, kush i ka në dorë ‘kokat’ e tyre

  Të gjithëve iu ka ikur zëri dhe janë të tmerruar, pasi po ju vjen radha..

  ‘Lojë kungulleshkash’, Shkëlzen Berisha bëhet i gjallë, i jep një “dorë” Saliut për ngërçin politik!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • ‘Lojë kungulleshkash’, Shkëlzen Berisha bëhet i gjallë, i jep një “dorë” Saliut për ngërçin politik!

  Lojë kungulleshkash e cilëson Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, interpretimin e Kushtetutës në.

  "Delja e zezë" e SHBA-BE që do të mbrojë Berishën dhe Metën pasi t'i godasë SPAK-u, ja ku do strehohet 'banda' politike e Shqipërisë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3243 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3243 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • “Delja e zezë” e SHBA-BE që do të mbrojë Berishën dhe Metën pasi t’i godasë SPAK-u, ja ku do strehohet ‘banda’ politike e Shqipërisë

  Miku i Berishës merr në mbrojtje Gruevskin, gati të strehojë edhe politikanët që do dënohen.

  'Shqiponja', biznesmeni që e financoi 'shuplakë' të fortë Berishës e Bashës, mban qëndrimin befasues
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8691 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 8691 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • ‘Shqiponja’, biznesmeni që e financoi ‘shuplakë’ të fortë Berishës e Bashës, mban qëndrimin befasues

  Lazim Destani është biznesmeni shqiptar i diasporës, i cili i dhuroi shtetit monumentin e “Shqiponjës”, për.

  error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.
  WhatsApp Denonco tek Pamfleti