E ka Sandër Lleshi skenarin e takimit të Metës me Gruvskin dhe vizita e tij surprizë në qytetin e Shkodrës për të verifikuar faktet?
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3243 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3243 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • E ka Sandër Lleshi skenarin e takimit të Metës me Gruvskin dhe vizita e tij surprizë në qytetin e Shkodrës për të verifikuar faktet?

  Nikola Gruevski natën që ka “bujtur” në Shqipëri nuk ka qënë mik në ambasadën hungareze.

  Një ditë pas dekretimit, Sandër Lleshaj godet bandën më të rrezikshme të Elbasanit, në pranga 3 anëtarë të Çapjave
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8691 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 8691 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3243 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3243 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kryesore
 • Një ditë pas dekretimit, Sandër Lleshaj godet bandën më të rrezikshme të Elbasanit, në pranga 3 anëtarë të Çapjave

  Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Policia kanë blinduar këtë të shtunë qytetin e Elbasanit,.

  Vjen reagimi i parë i SHBA pas dekretimit të Lleshit: E prisnim këtë vendim të Metës
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Vjen reagimi i parë i SHBA pas dekretimit të Lleshit: E prisnim këtë vendim të Metës

  Në Shqipëri, presidenti Ilir Meta njoftoi mbrëmjen e së premtes dekretimin e zotit Sandër Lleshi.

  Artan Hoxha i 'plas' të vërtetën Ilir Metës: Sandër Lleshi të çoi për lesh! Ja çfarë na mbeti fiksim!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8691 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 8691 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Artan Hoxha i ‘plas’ të vërtetën Ilir Metës: Sandër Lleshi të çoi për lesh! Ja çfarë na mbeti fiksim!

  Gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka komentuar vendimin e Presidentit Ilir Meta, për të dekretuar më.

  Gjenerali merr "frenat", mafia politike dhe krimi më të tmerruar se kurrë!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8691 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 8691 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3243 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3243 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kryesore
 • Gjenerali merr “frenat”, mafia politike dhe krimi më të tmerruar se kurrë!

  Krimi në panik! Gjenerali merr frenat! Në limite të afateve, Presidenti Ilir Meta ka dekretuar.

  Orët e fundit, egoizmi politik mban “peng” Ilir Metën, synon të djegë edhe afatin e dytë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Orët e fundit, egoizmi politik mban “peng” Ilir Metën, synon të djegë edhe afatin e dytë

  Dekreti për Sadër Lleshin ka vënë përballë Edi Ramën dhe Ilir Metën. Nga njëra anë.

  Ngjela zbërthen prapaskenat: Meta të japë dorëheqjen, është në duart e FBI dhe mëshirën e Lleshit!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3243 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3243 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • Ngjela zbërthen prapaskenat: Meta të japë dorëheqjen, është në duart e FBI dhe mëshirën e Lleshit!

  Avokati i njohur, Spartak Ngjela, ka komentuar lajmin më të fundit, atë të arratisjes së.

  Ç'po luhet në çastet e fundit?! Menjëherë pas dekretimit të Lleshit, Ilir Meta takim kokë më kokë me Gramoz Ruçin
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Ç’po luhet në çastet e fundit?! Menjëherë pas dekretimit të Lleshit, Ilir Meta takim kokë më kokë me Gramoz Ruçin

  Menjëherë pasi dekretoi lirimin e Sandër Lleshit si gjeneral, duke i hapur rrugë dekretimit të.

  Kërcënimet e SHBA-BE që zmbrapsën Ilir Metën, Presidenti pikasi planin që do t'i kushtonte 'kokën'
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3243 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3243 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • Kërcënimet e SHBA-BE që zmbrapsën Ilir Metën, Presidenti pikasi planin që do t’i kushtonte ‘kokën’

  Kanë qenë partnerët tanë strategjikë, SHBA dhe BE, që kanë detyruar Presidentin Meta të pranojë.

  Zbythet më në fund Ilir Meta, merr vendimin e madh për Sandër Lleshin, gati firma përfundimtare
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Zbythet më në fund Ilir Meta, merr vendimin e madh për Sandër Lleshin, gati firma përfundimtare

  Presidenti i vendit, Ilir Meta, ka marrë vendimin e papritur lidhur me vendimin për dekretimin.

  error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.
  WhatsApp Denonco tek Pamfleti