'Kush e ka radhën pas Balilit'?! SHBA-BE mesazh të tërthortë politikës: Askush nuk do të shpëtojë!
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4099 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4099 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5490 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 5490 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • ‘Kush e ka radhën pas Balilit’?! SHBA-BE mesazh të tërthortë politikës: Askush nuk do të shpëtojë!

  Kush e ka radhën?! Askush nuk do t’i shpëtojë ‘dorës së hekurt’ të drejtësisë Shtetet.

  SHBA-BE nisin fushatën për prokurorë e gjyqtarë të SPAK, zbulohet roli i ndërkombëtarëve në luftën antikorrupsion
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10712 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10712 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • SHBA-BE nisin fushatën për prokurorë e gjyqtarë të SPAK, zbulohet roli i ndërkombëtarëve në luftën antikorrupsion

  Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimi Europian kanë ndezur motorët për të ngritur sa.

  Tmerri i 'bandës' politike, kush janë 29 prokurorët më favoritë për të marrë frenat e SPAK, SHBA-BE nisin lëvizjet për ngritjen e BKH
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5490 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 5490 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Tmerri i ‘bandës’ politike, kush janë 29 prokurorët më favoritë për të marrë frenat e SPAK, SHBA-BE nisin lëvizjet për ngritjen e BKH

  Pranvera do të sjellë reprezalje në politikë e drejtësi. Deri më tani vetingu ka larguar.

  'Dridhet' politika! SHBA-BE nisin punën për kryeprokurorin e ri dhe ngritjen e SPAK
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5490 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 5490 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • ‘Dridhet’ politika! SHBA-BE nisin punën për kryeprokurorin e ri dhe ngritjen e SPAK

  Institucionet e reja në vend dhe ndërkombëtarët kanë nisur punën për të zgjedhur kryeprokurorin e.

  SHBA-BE paralajmërojnë për sulme terroriste në mbarë Evropën, frikë e panik edhe në Shqipëri
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10712 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10712 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • SHBA-BE paralajmërojnë për sulme terroriste në mbarë Evropën, frikë e panik edhe në Shqipëri

  SHBA dhe BE kanë paralajmëruar gjithë Evropën, përfshi edhe Shqipërinë, të tregohen vigjilente në këtë.

  Fundi politik 'tërbon' Monikën, tenton t'i japë mend SHBA-BE: Kuptojeni, ja kush është e keqja më e madhe e Shqipërisë dhe Evropës
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4099 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4099 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5490 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 5490 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • Fundi politik ‘tërbon’ Monikën, tenton t’i japë mend SHBA-BE: Kuptojeni, ja kush është e keqja më e madhe e Shqipërisë dhe Evropës

  Për SHBA-BE të gjithë politikanët kriminelë dhe të korruptuar shqiptarë janë futur në një ‘thes’.

  Nga Llalla, te Meta e Berisha, SHBA-BE gati 40 dosjet e para që do godasë SPAK
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5490 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 5490 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Nga Llalla, te Meta e Berisha, SHBA-BE gati 40 dosjet e para që do godasë SPAK

  Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimi Europian kanë ndezur motorët për ngritjen e Strukturës.

  'Zhduket sistemi i prishur'! SHBA-BE jehonë ngritjes së KLGJ-KLP: Hap vendimtar, nis goditja!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10712 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10712 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • ‘Zhduket sistemi i prishur’! SHBA-BE jehonë ngritjes së KLGJ-KLP: Hap vendimtar, nis goditja!

  Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, ambasadorët e vendeve anëtare të Bashkimit Europian dhe.

  Pasojat e KLP/ Ekip nga SHBA-BE për ngritjen e Byrosë së Hetimit në Tiranë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10712 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10712 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Pasojat e KLP/ Ekip nga SHBA-BE për ngritjen e Byrosë së Hetimit në Tiranë

  Ngrita e Këshillit të Lartë të Drejtësisë shënon një nga pikat kulmore të zbatimit të.

  Nis gjunjëzimi, në lojë dhe FBI, cilët janë ‘kurbanët’ e parë të politikës
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4099 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4099 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5490 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 5490 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • Nis gjunjëzimi, në lojë dhe FBI, cilët janë ‘kurbanët’ e parë të politikës

  Në listën e zezë të ndërkombëtarëve janë Sali Berisha, Ilir Meta, Monika Kryemadhi, Edi Rama,.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti