Ekskluzive/ ‘Bomba’ e NATO-s: Shqipëria po pushtohet nga politikanët e saj të korruptuar
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 31 [name] => Anti-Mafia [slug] => anti-mafia [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 31 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 551 [filter] => raw [cat_ID] => 31 [category_count] => 551 [category_description] => [cat_name] => Anti-Mafia [category_nicename] => anti-mafia [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4198 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4198 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
  • Anti-Mafia
  • Kryesore
  • Ekskluzive/ ‘Bomba’ e NATO-s: Shqipëria po pushtohet nga politikanët e saj të korruptuar

    Dokumenti i NATO-s shpall rrezikun numër një për kombin shqiptar kastën në pushtet dhe krimin.

    WhatsApp Denonco tek Pamfleti