Sheshel: Me shpërbërjen e NATO-s, do ta marrim Kosovën dhe Shqipërinë deri në Durrës
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 24 [name] => Rajoni [slug] => rajoni [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 24 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 475 [filter] => raw [cat_ID] => 24 [category_count] => 475 [category_description] => [cat_name] => Rajoni [category_nicename] => rajoni [category_parent] => 0 ) )
 • Rajoni
 • Sheshel: Me shpërbërjen e NATO-s, do ta marrim Kosovën dhe Shqipërinë deri në Durrës

  Lideri i Partisë Radikale Serbe, Vojisllav Sheshel, i cili është dënuar me 10 vjet burg.

  Numri i veteranëve të UÇK-së nga Shqipëria, rezulton 17-fish më i madh sesa është në të vërtetë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5980 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 5980 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Numri i veteranëve të UÇK-së nga Shqipëria, rezulton 17-fish më i madh sesa është në të vërtetë

  17 fish më i madh ka dalë numri i veteranëve të UÇK’së nga Shqipëria, se.

  Mali i Zi dërgon në kufi me Shqipërinë forca ushtarake
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 23 [name] => Ballkani [slug] => ballkani [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 23 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 311 [filter] => raw [cat_ID] => 23 [category_count] => 311 [category_description] => [cat_name] => Ballkani [category_nicename] => ballkani [category_parent] => 0 ) )
 • Ballkani
 • Mali i Zi dërgon në kufi me Shqipërinë forca ushtarake

  Mali i Zi ka dërguar trupat ushtarake në kufirin me Shqipërinë për të parandaluar fluksin.

  Është e vërtetë që rumunët “nuk janë Shqipëria”
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 8 [name] => Blog [slug] => blog [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 8 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1612 [filter] => raw [cat_ID] => 8 [category_count] => 1612 [category_description] => [cat_name] => Blog [category_nicename] => blog [category_parent] => 0 ) )
 • Blog
 • Është e vërtetë që rumunët “nuk janë Shqipëria”

  Në Shqipëri, opozita është duke luftuar për të kundërtën e asaj që luftojnë protestuesit rumunë..

  Fotot/ Një copëz Shqipëri e harruar
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1093 [name] => Dossier [slug] => dossier [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1093 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 289 [filter] => raw [cat_ID] => 1093 [category_count] => 289 [category_description] => [cat_name] => Dossier [category_nicename] => dossier [category_parent] => 0 ) )
 • Dossier
 • Fotot/ Një copëz Shqipëri e harruar

  Gjatë hulumtimeve në rrjet gjen pafund foto që kujtojnë kohën e periudhës komuniste në Shqipëri..

  Falsifikonin karta bankare/ Hakerat rusë bëjnë pushime falas në Shqipëri 
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5980 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 5980 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Falsifikonin karta bankare/ Hakerat rusë bëjnë pushime falas në Shqipëri 

  Kur jemi në kulmin e sezonit veror, rastet e mashtrimeve online nëpërmjet rezervimeve në hotelet.

  80 piramidat kufitare që ndajnë Shqipërinë dhe Greqinë dhe që alarmuan mediat greke
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5980 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 5980 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • 80 piramidat kufitare që ndajnë Shqipërinë dhe Greqinë dhe që alarmuan mediat greke

  Turbulloi shumë gazetarë dhe politikanë në Greqi deklarata e kryeministrit grek Aleksis Tsipras, për Piramidat.

  Italianët: Sasitë më të mëdha të marijuanës vijnë nga Shqipëria
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5980 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 5980 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Italianët: Sasitë më të mëdha të marijuanës vijnë nga Shqipëria

  “Shqipëria është vendi i origjinës së shumicës së sasive të marijuanës që kanë si destinacion.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 5 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • Fotot/ Revista zvicerane: Shqipëria vendi i lirë për pushime, të kujton Karaibet

  Revista zvicerane “TravelNews” që i dedikohet turizmit profesional dhe gjithë të apasionuarve pas udhëtimeve rendit.

  Deputeti i PD për shtyrjen e negociatave: Zgjidhja është një bashkim me një qeveri me bazë të gjerë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5980 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 5980 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Deputeti i PD për shtyrjen e negociatave: Zgjidhja është një bashkim me një qeveri me bazë të gjerë

  Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu, ka qenë sot i ftuar në emision “Java”, së.