Panuci tha për Zhegrovën “s’ka b*thë”, kundërpërgjigja nga Kosova vjen me “pushkë”: Kemi shkruar historinë me gjak
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5067 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5067 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Formacionet zyrtare: Panucci befason me një futje të re, ka ndryshime!

  Shqipëria do të luajë sot ndeshjen e tretë në Ligën e Kombeve, ku do të.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5067 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5067 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Challandes “kunja” për Shqipërinë: Nuk bëj luftë për lojtarët, në Shqipëri është ndryshe!

  Trajneri Bernard Challandes ka ndryshuar fytyrën e Kosovës dhe ka bërë mjaft mirë. Ai ka.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5067 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5067 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Mavraj bën parashikimin e tij: Mjafton të jetë me 0 për ne

  Mërgim Mavraj do të jetë kapiteni i Shqipërisë në të gjitha ndeshjet e ardhshme. Qendërmbrojtësi.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5067 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5067 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Na tradhton dhe “ylli” i Europës, nuk zgjedh as Shqipërinë as Kosovën

  Meritan Shabani ishte pjesë e diskutimeve në Shqipëri dhe Kosovë një muaj më parë, teksa.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5067 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5067 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Panucci humb dhe një lojtar para Izraelit, e zëvendëson një tjetër

  Trajneri Christian Panucci ka humbur një tjetër lojtar para ndeshjes me Izraelin. Fjala është për.

  'I tmerrshmi' i BE ia plas në sy politikës shqiptare: Ka ardhur koha, filloni me masa dhe vendime strategjike!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 7583 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 7583 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • ‘I tmerrshmi’ i BE ia plas në sy politikës shqiptare: Ka ardhur koha, filloni me masa dhe vendime strategjike!

  Ish-kryenegociatori kroat, Vladimir Drobnjak, ndihmës ministrja Zrinka Ujević, drejtori i përgjithshëm për EUNEAR, Christian Danielsson,.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5067 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5067 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Lila tregon votimin e kapitenit: Ja kush u rendit pas Mavrajt!

  Mbrojtësi Andi Lila është një nga futbollistët që ka më shumë minuta ndeshje me Shqipërinë..

  Enveri i futbollit dhe Panuci fajësojnë “grupet armiqësore” për shkatërrimin e Kombëtares
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5067 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5067 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Flet “Don” Duka: Më bindi 1 lojtar, rezultati s’më pëlqeu

  Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, foli në lidhje me ndeshjen e barazuar ndaj Jordanisë me.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5067 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5067 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Grezda e ka me gjyqtarin: Ishte penallti, s’kam marrë kurrë goditje më të fortë

  Eros Grezda i doli kundër gjyqtarit në rastin e diskutuar të penalltisë pas ndeshjes. “Ishte.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5067 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5067 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Shqipëria është skandal, nuk mposhtim dot as Jordaninë

    Shqipëria është ndarë në një barazim 0-0 në takimin miqësor me Jordaninë të zhvilluar.

  error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.