Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 31 [name] => Anti-Mafia [slug] => anti-mafia [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 31 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 449 [filter] => raw [cat_ID] => 31 [category_count] => 449 [category_description] => [cat_name] => Anti-Mafia [category_nicename] => anti-mafia [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3659 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3659 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 13 [name] => Lajmi i Ditës [slug] => lajmi-i-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 242 [filter] => raw [cat_ID] => 13 [category_count] => 242 [category_description] => [cat_name] => Lajmi i Ditës [category_nicename] => lajmi-i-dites [category_parent] => 0 ) )
  • Anti-Mafia
  • Kryesore
  • Lajmi i Ditës
  • Rënia e Euros, strategji mafioze e qeverisë për të rritur borxhin në favor të oligarkisë klientelë

     Dhe s’ka shqiptarë që se di çfarë bëhet me borxhin, ju thjesht do të paguani.

    WhatsApp Denonco tek Pamfleti