'Palaço general, do të të thyejmë në mes!' Aktori shpërthen ndaj Sandër Lleshit, ja çfarë e revoltoi
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10666 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10666 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • ‘Palaço general, do të të thyejmë në mes!’ Aktori shpërthen ndaj Sandër Lleshit, ja çfarë e revoltoi

  Pas mos ndërhyrjes së forcave të policisë në Bularat, ka reaguar aktori Neritan Liçaj ndaj.

  Ekstremistët grekë lënë me 'gisht në gojë' Sali Berishën, i mbeten fjalët në 'grykë' ish-kryeministrit
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10666 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10666 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Ekstremistët grekë lënë me ‘gisht në gojë’ Sali Berishën, i mbeten fjalët në ‘grykë’ ish-kryeministrit

  Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas thirrjeve anti-shqiptare në varrimin e ekstremistit grek që u.

  Rama thumbon grekët: Do ishin ndezur flakë, nëse 1 mijë shqiptarë shkonin në Athinë të veshur kuq e zi e këndonin për Çamërinë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10666 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10666 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Rama thumbon grekët: Do ishin ndezur flakë, nëse 1 mijë shqiptarë shkonin në Athinë të veshur kuq e zi e këndonin për Çamërinë

  Kryeministri Edi Rama ka folur për ngjarjen e Bularatit, si dhe për përplasjet e ndodhura.

  Dalin emrat, kush janë 12 ekstremistët grekë që u ndaluan në Gjirokastër pas thirrjeve e veprimeve anti-shqiptare
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10666 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10666 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Dalin emrat, kush janë 12 ekstremistët grekë që u ndaluan në Gjirokastër pas thirrjeve e veprimeve anti-shqiptare

  Në një lidhje direkte me emisionin “Open” në Top Channel, gazetarja e Top Channel, Anila.

  'Çmendet' Vangjel Dule, vizitë tinëzare natën në komisariat, takon ekstremistin e rrezikshëm grek
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10666 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10666 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • ‘Çmendet’ Vangjel Dule, vizitë tinëzare natën në komisariat, takon ekstremistin e rrezikshëm grek

  Kreu i Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut, Vangjel Dule, ka dalë publikisht kundër.

  Video/Gazetarët vënë me shpatulla pas muri anti-shqiptarin Vangjel Dule dhe e detyrojnë të flasë shqip: Zoti Dule shqip, jemi në tokë shqiptare!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10666 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10666 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Video/Gazetarët vënë me shpatulla pas muri anti-shqiptarin Vangjel Dule dhe e detyrojnë të flasë shqip: Zoti Dule shqip, jemi në tokë shqiptare!

  Nga komisariati i Policisë së Gjirokastrës aty ku shkoi në mbështetje të ekstremistëve grekë të.

  Majko provokon keq grekët dhe iu mbyll gojën: Terroristë! S'jeni bijtë e askujt, ne jemi bijtë e Skënderbeut!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10666 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10666 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Majko provokon keq grekët dhe iu mbyll gojën: Terroristë! S’jeni bijtë e askujt, ne jemi bijtë e Skënderbeut!

  Ministri i Diasporës, Pandeli Majko, ka komentuar ngjarjen e ndodhur sot në Bularat të Gjirokastrës,.

  Heshtja e turpshme, reagon për herë të parë Rama: Shqipëria nuk fëlliqet nga të pagdhendurit! Hienat përdhosën flamurin e tyre
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5459 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 5459 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Heshtja e turpshme, reagon për herë të parë Rama: Shqipëria nuk fëlliqet nga të pagdhendurit! Hienat përdhosën flamurin e tyre

  Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka thyer heshtjen e turpshme dhe ka reaguar pas ceremonisë së.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti