Emrat/ Hartuan, votuan dhe propaganduan ligjin “Falje e kredie për pastrehët”, që t’u faleshin kreditë e tyre të marra si “të pastrehë” me letra false
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4659 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4659 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 870 [name] => Opinion [slug] => opinion [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 870 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 75 [filter] => raw [cat_ID] => 870 [category_count] => 75 [category_description] => [cat_name] => Opinion [category_nicename] => opinion [category_parent] => 0 ) )
  • Kryesore
  • Opinion
  • Emrat/ Hartuan, votuan dhe propaganduan ligjin “Falje e kredie për pastrehët”, që t’u faleshin kreditë e tyre të marra si “të pastrehë” me letra false

     Dekriminalizimi/A duhen çuar para drejtësisë si falsifikator dosjesh? Shkruan: Memo Aliaj   “Pamfleti” e ka.

    WhatsApp Denonco tek Pamfleti