Kaçifas nuk u vra nga RENEA?! Shokon gazetari, zbulon detaje të frikshme mbi ngjarjen e bujshme
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kaçifas nuk u vra nga RENEA?! Shokon gazetari, zbulon detaje të frikshme mbi ngjarjen e bujshme

  Gazetari Ferdinad Dervishi ka bërë një deklaratë shokuese në një studio televizive. Dervishi gjatë kësaj.

  Historiani jep lajmin e madh, një tjetër 'kokë' e rrezikshme greke shpallet 'non grata', kush është eurodeputeti i njohur
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Historiani jep lajmin e madh, një tjetër ‘kokë’ e rrezikshme greke shpallet ‘non grata’, kush është eurodeputeti i njohur

  Historiani i njohur, Arben Llalla, ka dhënë një tjetër lajm të rëndësishëm për shqiptarët, në.

  Kaçifas paralajmëroi ngjarjen në shtator, mesazhet e dyshimta dhe detajet e vetëvrasjes së bujshme
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kaçifas paralajmëroi ngjarjen në shtator, mesazhet e dyshimta dhe detajet e vetëvrasjes së bujshme

  11 korrik 1988. Një ditë e ngrohtë vere nis si çdo ditë tjetër në portin.

  Artan Hoxha zbulon detajin tronditës: Në varrimin e Kaçifas ishin tre persona që kanë vrarë shqiptarë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Artan Hoxha zbulon detajin tronditës: Në varrimin e Kaçifas ishin tre persona që kanë vrarë shqiptarë

  Gazetari Artan Hoxha në studion e emisionit “Opinion” në Tv Klan ka bërë një deklaratë.

  Artan Hoxha jep alarmin: Parlamenti i një vendi të BE mban 1 minutë heshtje për një terrorist!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Artan Hoxha jep alarmin: Parlamenti i një vendi të BE mban 1 minutë heshtje për një terrorist!

  Gazetarti investigativ, Artan Hoxha, ka goditur ashpër parlamentin grek, i cili vendosi të mbajë një.

  Ekstremistët grekë lënë me 'gisht në gojë' Sali Berishën, i mbeten fjalët në 'grykë' ish-kryeministrit
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Ekstremistët grekë lënë me ‘gisht në gojë’ Sali Berishën, i mbeten fjalët në ‘grykë’ ish-kryeministrit

  Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas thirrjeve anti-shqiptare në varrimin e ekstremistit grek që u.

  Trondit Artan Hoxha: Grekët po kërkojnë emrat e oficerëve të RENEA-s që qëlluan mbi Kaçifas
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Trondit Artan Hoxha: Grekët po kërkojnë emrat e oficerëve të RENEA-s që qëlluan mbi Kaçifas

  Gazetari Artan Hoxha, të enjten, deklaroi se Agimi i Artë dhe grupet ultranacionaliste greke po.

  Heshtja e turpshme, reagon për herë të parë Rama: Shqipëria nuk fëlliqet nga të pagdhendurit! Hienat përdhosën flamurin e tyre
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5618 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 5618 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Heshtja e turpshme, reagon për herë të parë Rama: Shqipëria nuk fëlliqet nga të pagdhendurit! Hienat përdhosën flamurin e tyre

  Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka thyer heshtjen e turpshme dhe ka reaguar pas ceremonisë së.

  Kush është ekstremisti i tmerrshëm, media greke nxjerr emrin e famëkeqit Karathano dhe i zbulon lidhjet e forta me politikën
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kush është ekstremisti i tmerrshëm, media greke nxjerr emrin e famëkeqit Karathano dhe i zbulon lidhjet e forta me politikën

  Policia shqiptare ka shoqëruar mbrëmjen e sotme dy ekstremistë grekë në Kakavijë, të cilit ishin.

  Historiania Kocaqi: Helenizmi fallco sot dha shpirt! Politikanët shqiptarë paguhen nga nazistët grekë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 5 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 5 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 132 [filter] => raw [cat_ID] => 5 [category_count] => 132 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Helenizmi fallco sot dha shpirt!

  Qeveria Greke tregoi distancim nga nazistët e Agimit te Arte, që erdhën në Shqipëri. Këto.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti