Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1467 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1467 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • ‘I vrava për gjakmarrje’, arrestohet pas 20 vitesh autori i krimit të 2-fishtë (Emri+foto)

  Mesditen e sotme policia e Pukës ka vënë në pranga një 39- vjeçar për vrasjen.

  Tragjedi në familjen shqiptare, burri vret gruan dhe vajzën e tij
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1467 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1467 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Tragjedi në familjen shqiptare, burri vret gruan dhe vajzën e tij

  Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Brekoc të Gjakovës ku një.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti