Tërmet te Barcelona, lojtari del hapur: Dua të largohem!

Mesfushori i Barcelona-s, Denis Suarez, ka bbërë të ditur se nuk është i lumtur te katalanasit dhe se po mendon të largohet për shkak të aktivizimit të pakët.

24-vjeçari ka luajtur vetëm 10 minuta në këtë sezon me përjashtim të Kupës së Mbretit, ku realizuar dy gola mbrëmjen e së mërkurës kundër Cultural Leonesa.

“Nuk jam i lumtur, sepse nuk luaj dhe kjo është ajo që dua unë, të luaj”, ka thënë Suarez. Ai është përfolur për një kalim tek Arsenal ose Milan në merkaton e janarit. “Unë punoj që të luaj dhe nëse kjo nuk ndodh, atëherë do të shohim”.Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti