Tmerr në Itali, shpërthim i fuqishëm cisterne, 2 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur

Tmerr në Itali, shpërthim i fuqishëm cisterne, 2 të vdekur dhjetëra të plagosur

Një shpërthim  i fuqishëm cisterne ka ndodhur në Itali ku mbetën të vdekur 2 persona njëri prej të cilëve ishte punonjësi i zjarrefikëses. Deri tani raportohet se ka dhjetëra të plagosur por ende nuk mund të flasim për bilanc viktimash.

Akoma nuk dihet shkaku i vërtetë i shpërthimit, ndërkohë policia dhe zjarrëfiksja ka mbërritur menjëherë në vendngjarje në ndihmë të të plagosurve.Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti