Tmerr në lokalin në Selenicë, ekzekutohet me armë zjarri kreu i njësisë administrative

Tmerr në lokalin në Selenicë, ekzekutohet me armë zjarri kreu i njësisë administrative

Një krim i rëndë ka ndodhur në fshatin Kotë të Selenicës.  Sipas informacioneve paraprake nga policia, personi i qëlluar për vdekje është identifikuar si kryetari i Njësisë Administrative Kotë, 64-vjeçari Fatmir Hodaj, ndërsa policia ka identifikuar autorin e ngjarjes dhe është vënë në ndjekje të tij.

Një grup hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po kryen hetimet mbi rrethanat e kësaj ngjarjeje të rëndë. Ndërkohë, në terren janë shtuar shumë forca policie për të kapur dhe arrestuar autorin e ngjarjes, Admir Delaj.

Priten detaje të reja në vijim.

 

 

 

WhatsApp Denonco tek Pamfleti