Tragjedi në familjen shqiptare, burri vret gruan dhe vajzën e tij

Tragjedi në familjen shqiptare, burri vret gruan dhe vajzën e tij

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Brekoc të Gjakovës ku një kryefamiljar ka vrarë gruan dhe vajzën e tij për arsyeje ende të panjohura.

 Në vendin e ngjarjes momentalisht ndodhen të gjitha njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës, ndërsa personi i dyshuar është arrestuar.

Gruaja e vdekur është rreth moshës 40 vjeçare dhe vajza 9 vjeçare.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti