U arrestua për trafik heroine/ Brenda hotelit luksoz të ‘fortit’ të Shijakut, Flamur Avdyli (Foto)

U arrestua për trafik heroine/ Brenda hotelit luksoz të ‘fortit’ të Shijakut, Flamur Avdyli (Foto)

Pasditen e sotme, Policia e Shtetit finalizoi një operacion për arrestimin e një grupit të rrezikshëm kriminal, i cili drejtohej nga Astrit Avdyli, që është koka e bandës, Flamur Avdyli dhe Shkëlqim Avdylin.

Ndërsa përpos tyre u prangos kushëriri i parë, Jasim Avdyli së bashku me H. Hoxha, të dënuar në Turqi për trafik heroine dhe mbi 20 persona të tjerë.

Ata akuzohen për trafik heroine në Shqipëri dhe në Gjermani, ndërsa numëron dhjetëra biznese, mes tyre hoteli luksoz në Durrës ‘Germany’.

Hoteli super luksoz në zonën e plazhit të Durrësit, në lagjen nr.13. dhe është i dekoruar në mënyrë luksoze.

Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme:

00

Image 1 of 5

WhatsApp Denonco tek Pamfleti