‘U rregullova në parukeri për të lindur vajzën’, Rudina Magjistari habit me rrëfimin e saj

'U rregullova në parukeri për të lindur vajzën', Rudina Magjistari habit me rrëfimin e saj

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të komentuara të ekraneve televizive. Shpeshherë është komentuar për gafat e saj gjatë transmetimit të emisionit dhe është vënë shpesh në lojë nga aktorët e humorit. Por së fundmi ka çuditur me rrëfimin e saj të fundit.

Në një bisedë me të ftuarit ajo ka treguar se kur ka kuptuar që po i afrohet momenti i lindjes, ka kërkuar të shkojë në parukeri për të krehur flokët, e më pas me pamjen e kuruar ti drejtohej spitalit.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti