Uhh nxehtë! David Guetta sjell bashkëpunimin mes Bebe Rexhës dhe yllit latin (Video)

Uhh nxehtë! David Guetta sjell bashkëpunimin mes Bebe Rexhës dhe yllit latin (Video)

Një hit i padiskutueshëm. David Guetta sjellë bashkëpunimin mes Bebe Rexhës dhe këngëtarit latin J Balvin. Një mix mes muzikës së lehtë dhe ritmeve kaliente latine. Kënga titullohet ‘Say my name’ dhe albumin e Dj më të njohur ndërkombëtar mund ta dëgjoni në Spotify, Deezer, Google Play Store.

 

Në këngën “Say My Name” ishte planifikuar që të këndonte këngëtarja e famshme Demi Lovato por për shkak të problemeve personale është tërhequr nga kënga.Pjesë e albumit janë edhe emra tjerë të njohur si Nicki Minaj, Sia, Justin Bieber, G Eazy etj.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti