Uou: Publikohen pamjet nga shtëpia e re e Luana Vjollcës

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Luana Vjollca, është padyshim një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar, e cila ndiqet nga një numër i madh fansash në Instagram.

Gjithçka rreth saj përbën interes për publikun, vëmendjen e të cilëve pak më parë e ka tërhequr një foto në Instastoryn e Luanës. Moderatorja ka publikuar foton e një ambjenti, ku shkruan “Shtëpia ime re”.

Siç e shohim në foto, në ambjent mbizotëron ngjyra rozë dhe gjithçka është e zbukuruar me fjongo në po të njëjtën ngjyrë.Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti