Uzuni tregoi prapaskenat me Panuccin në dhomat e zhveshjes: Kërkojmë falje!

Myrto Uzuni nuk ka forcë të flasë pas ndeshjes. Ai u kërkon falje tifozëve dhe mendon se kjo humbje ishte shumë e rëndë për kuqezinjtë.

“Në fushën tonë duhet të fitojmë për tifozët. I kërkojmë falje tifozëve. Na penalizoi kartoni i kuq dhe penallti.

“Panucci? Na tha të mos dorëzohemi. Ne jemi Shqipëria nuk duhet të dorëzohemi. Ishte një humbje shumë e thellë për ne”, – u shprhe Uzuni për ndeshjen.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35

more recommended stories

WhatsApp Denonco tek Pamfleti