Video/ Biznesmeni i kap të pasmet studentes, vajza e kap prej fyti dhe e turpëron para të gjithëve

Video/ Biznesmeni i kap të pasmet studentes, vajza e kap prej fyti dhe e turpëron para të gjithëve

Kjo ngjarje ka ndodhur në Sidney dhe video e kapur në ato momente tregon se vajza ka zënë për fyti një biznesmen pasi ai i futi duart tek të pasmet e saj në tren.

 “Isha në tren dhe ai preku prapanicën time. Mendova se ishte diçka si një qese, por ishte dora e tij “, tha Annie përmes lotëve.

“Ai u largua dhe askush nuk më ndihmoi”, tregon vajza, e cila e ndoqi sulmuesin e saj nga pas.

Ai pretendonte se e kishte kapur dikush tjetër nga të pasmet.

“E pashë atë, ishte djalë tjetër. E pashë atë, ishte një tjetër djalë”, dëgjohet të thotë ai.

“Nuk jam unë, duhet të shkoj”, tha ai.

Por Annie, që e kishte kapur për grykë, i drejtohet: “Ju mendoni se mund të prekni kë të doni”. Policia australiane tashmë ka nisur një hetim për këtë rast.

rast.

 

 

 

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti