Video/ Çiljeta surprizon të gjithë, në projektin e saj të rradhës bën pjesë dhe djali i saj

Pas shkëputjes së gjatë muzikore  dhe përkushtimit të djalit , Çiljeta ka vendosur ti rikthehet muzikës. Këngëtarja është shumë aktive në rrjtet sociale, ditën e djeshme ka ndarë me fansat pjesë nga projekti i ri muzikor.

Supriza që nuk e prisnim ishte pjesmarrja e Fernandos ,djali duket se është rritur dhe është shumë bukurosh.

 

Loading...
error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.
WhatsApp Denonco tek Pamfleti