Video: Gol i anulluar dhe emocione, shijoni rastet e pjesës së parë

Derbi i Madonninës, Inter – Milan, e mbylli në barazim 0-0 pjesën e parë. Pamfleti ju sjell rastet më të mira të ndeshjes. Shijojini:

Loading...

more recommended stories

error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.
WhatsApp Denonco tek Pamfleti