Video: ICARDIIII, ICARDIIII, Interi sundon Milanon, Donarumma fajtori!

Derbi i Madonninës, Inter – Milan, u mbyll me fitoren e Interi-it 1-0. Pritej më shumë nga skuadrat që nuk donin të humbisnin këtë ndeshje. Takimi në fakt “u fitua” nga VAR-i që anuloj dy gola në pjesën e parë. Për të përjetuar emocione maksimale duhej të prisnim fundin.

Ziklatrit kanë mundur dhe që të gjejnë rrugën e rrjetës, por më pas ka qenë VAR-i që i ka hequr gëzimin e golit kapitenit Mauro Icardi.

Milani në krahun tjetër është shfaqur më i frikësuar disi, por pak minuta para se të mbyllej pjesa e parë ka arritur që të shënojë me anë të Musakios, por anësori sinjalizoi pozicion jashtë loje.

Atëherë kur gjithçka pritej të mbyllej 0-0 është kapiteni Icardi që i jep fitoren Inter-it me një gol me shumë vlera.Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35

more recommended stories

WhatsApp Denonco tek Pamfleti