Video: Milani ngec sërish, Arsenali gabon në shtëpi

Milan ka barazuar 1-1 me kryesuesit e Betis, ndërsa Olympiacos ka mposhtur Dudelange duke marrë vendin e dytë me pikë të barabarta me kuqezinjtë dhe një pikë më pak se Betis. Milan rrezikon kalimin në fazën tjetër pas barazimit në Spanjë. Ishin vendasit ata që kaluan të parët në avantazh që në minutën e 12’ me Lo Celso. Milan zgjohet në pjesën e dytë dhe pas disa mundësive të mira gjen golin e barazimit me Suso në të 62-ën.


Arsenal ka barazuar 0-0 me Sporting dhe ka siguruar kualifikimin për në fazën e nokautit të kompeticionit. Ndeshja pritej të ishte me gola teksa të dy ekipet njihen për futbollin sulmues dhe spektakolar, por mesa duket rotacioni ka bërë që të mungojë kualiteti në fushë.

Rezultatet e të gjitha ndeshjeve të orës 21:00: Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti