Video: Salah dhe Shaqiri i japin fitoren Liverpool-it, “redsat” marshojnë

Një ndeshje aspak e lehtë për Liverpool-in në fushën e Huddersfield-it. Në letër dukej një transfertë e lehtë, por fusha tregoi se djemtë e Jurgen Klopp-it fituan 0-1.

Protagonisti kryesor ishte Mo Salah, i cili realizoi golin e vetëm të ndeshjes në minutën e 24′. Sulmuesi Xherdan Shaqiri asistoi mjaft mirë për egjiptianin, i cili e dërgoi topin në rrjetë. Një gol me vlerë 3 pikëshe. Superpasim nga kosovari, i cili fut vertikalizim për yllin e Liverpool-it.

Deri në fund, takimi nuk dhuroi asnjë gol tjetër. Të rëndësishme janë pikët dhe “redsat” kanë arritur që t’i marrin atsa dhe të vazhdojnë pushimet.Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35

more recommended stories

WhatsApp Denonco tek Pamfleti