Vijon operacioni antidrogë, kapet 27-vjeçari me kokainë në Vlorë

Vijon operacioni antidrogë, kapet 27-vjeçari me kokainë në Vlorë

Finalizohet operacioni antidrogë “Fast Service”, arrestohet në flagrancë i riu me kokainë.   

27-vjeçari Pavli Lulaj,  u kap në banesën e tij, në lagjen “10 Korriku” në Vlorë me 30 doza kokainë.

Nga kontrolli i banesës policia ka sekuestruar në cilësinë e provave materiale, 30 doza të dyshuara si ajo e lëndës narkotike e llojit “Kokainë”, 1 autoveturë e markës “Fiat Punto”, me targë AA 845 AZ dhe 1 aparatë celularë.

Materialet iu referuan Prokurorisë në ngarkim të këtij shtetasi për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”, neni 283/2 i Kodit Penal.Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35

more recommended stories

WhatsApp Denonco tek Pamfleti