Zaimina Vasjari me deklaratë të fortë: Ja ç’do bëja nëse partneri do më tradhtonte

Zaimina Vasjari me deklaratë të fortë: Ja ç’do bëja nëse partneri do më tradhtonte

Këtë të shtunë do të jetë e ftuar në “Shiko kush luan”, këngëtarja Zaimina Vasjari, ku së bashku me personazhet e tjerë të njohur për publikun shqiptar, do të bëhet pjesë e lojërave argëtuese në studio.

Në videon promo të emisionit, shihet Vasjari teksa merr pjesë në një lojë se kush përgjigjet më shpejt. Në momentin që moderatorja Luana Vjollca ka pyetur se “çfarë do të ndodhte nëse partneri do të tradhtonte?”, Zaimina ka shtypur butonin dhe është përgjigjur: “Jo, nuk do të ndahesha. Do t’ja falja”.Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti