Aktualitet 8 Gusht 2018, 20:27

2 gratë vjedhin banane në mes të Tiranës, lënë nam, videon po e shohin të gjithë!

Shkruar nga Pamfleti
2 gratë vjedhin banane në mes të Tiranës, lënë

Nje video e publikuar ne rrjetet sociale, nga JOQ, tregon momentet kur dy gra kane vjedhur banane ne nje dyqan ne Tirane.

Por jane filmuar nga kamerat e sigurise se biznesit dhe jane lehtesisht te identifikueshme fytyrat e tyre.

Deri tani nuk ka informacion nga policia per kete situate. Shikojeni videon me poshte:

Histori