Showbiz26 Shkurt 2019, 13:54

3 vite pas ndarjes, Dafina Zeqiri i bën publikisht një dedikim Ledri Vulës: Unë ty s’të du më

Shkruar nga Pamfleti

3 vite pas ndarjes, Dafina Zeqiri i bën publikisht një dedikim Ledri Vulës: Unë ty s’të du më

Ndonëse u bën 3 vjet që nga ndarja e tyre, Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula mbeten edhe sot një nga çiftet më të preferuara për publikun. Dyshja ka vazhduar jetën të ndarë dhe shpesh herë janë përfolur për lidhje të reja, mirëpo fansat e tyre kanë ende shpresa se çifti do rikthehet bashkë.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Së fundmi, Dafina ka publikuar disa foto të shkëputura nga klipi i saj i ri dhe në përshkrim të tyre ka lënë pjesë nga kënga e re që siç duket flet për një dashuri të shkuar. Ka mjaftuar kjo që fansat të bëjnë lidhjen dhe shumë prej tyre kanë aluduar se kjo këngë është një dedikim për Ledrin.

“Nuk kam dasht kurrgjo prej teje, kam dasht dicka për ty”, ka shkruar pranë fotos Dafina ku dhe ka zbuluar se kënga do të titullohet “A e ma  mend”.

 

 

 

 

Showbiz bashkëpunim dafina Ledri