Showbiz31 Janar 2023, 19:03

A e pëlqen Krisit Oltën? Robert Aliaj përplaset me gazetarin: O imoral!

Shkruar nga Pamfleti
A e pëlqen Krisit Oltën? Robert Aliaj përplaset me gazetarin: O

A e pëlqen Krisit Oltën? Robert Aliaj përplaset me gazetarin: O imoral!

Sot në “Ftesë në 5” u diskutua për pyetjen që iu drejtua Kristit në shtëpinë e Big Brother Vip Albania, nëse ka një pëlqim për Oltën.

Robert Aliaj u bë pjesë e diskutimit, duke thënë se Kristi s’ di të shprehet mirë shqip, por edhe nëse do ta kishte në kontekstin e një pëlqimi romantik, nuk e shihte aspak problem.

Një qëndrim totalisht të kundërt kishte Flavio Qarri, sipas të cilit “gratë e martuara duhen trajtuar me respekt dhe nuk thuhet çdo gjë që mendohet”.

Nga rasti konkret, biseda u përgjithësua, mirëpo kjo s’ e ndali përplasjen mes Robertit dhe Flavios.

Roberti i quajti “imorale” dhe “talebane” qëndrimet e Flavios, ndërsa ky i fundit preferoi ta quante veten “katunar”, por me qëndrime reale për vendin ku jetojmë.

Reality Show