Showbiz28 Dhjetor 2018, 13:52

‘Ajo lindi fëmijë për hesap të vet, por e bënë timin’, Flori Mumajesi flet për shtatzëninë e pornostares dh

Shkruar nga Pamfleti
‘Ajo lindi fëmijë për hesap të vet, por e

Lajmi se Flori Mumajesi ka lënë shtatzënë yllin e filmave pornografikë, Alby Rydes pushtoi të gjitha faqet rozë para disa muajsh. Këngëtari ka treguar për herë të parë të vërtetën e kësaj historie, e cila u bë aq e madhe vetëm prej Instagramit.

“Ndër vite kam akumuluar dhe pse lëkura është bërë shollë. Të bëjnë të sëmurë në mëlçi, të çojnë në spital, të bëjnë me fëmijë, Më kanë bërë me fëmijë me një aktore të filmave pornografik. Se i kam bërë follow u bëra me fëmijë.

Është Ekstrem! Po i  bëra follow e hëngra. Unë e kisha follow ajo më kishte follow normalisht e mund të kishim folur se është shqiptare. Ajo lindi fëmijë për hesap të vetë, por doli që ishte i mi!”, tha Flori në emisionin “Opinion”.

Showbiz Flori Mumajesi pornostare