Aktualitet 3 Shkurt 2023, 10:11

Aksident i rëndë në Durrës, ndërron jetë 66-vjeçari

Shkruar nga Pamfleti
Aksident i rëndë në Durrës, ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në një fshat të Durrësit, ku si pasojë ka humbur jetën një 66-vjeçar.

Bëhet fjalë për një aksident të ndodhur në fshatin Jubë, në afërsi të Rrushkullit dhe zonës turistike të Hamallajt, aty ku shtetasi Q.T., për shkaqe ende për t’u përcaktuar, ka dalë nga rruga teksa ishte në drejtimin e një motomjeti.

Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Rreth orës 09:00, në fshatin Jubë, Durrës, shtetasi Q. T., 66 vjeç, duke drejtuar motomjetin, ka humbur kontrollin dhe për pasojë, motomjeti ka dalë nga rruga. Nga ky aksident, 66-vjeçari ka humbur jetën. Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e shkakut të aksidentit”, njofton policia.

 

Aktualitet aksident Durrës