Aktualitet 3 Shkurt 2023, 08:49

Aksident i rëndë në Tiranë, ndërron jetë 20-vjeçari

Shkruar nga Pamfleti
Aksident i rëndë në Tiranë, ndërron jetë

Mbrëmjen e shkuar, në zonën e Freskut më Tiranë është regjistruar një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një 20-vjeçari.

Policia bën me dije se në aksident është përfshirë një makinë dhe një motomjet, dhe për pasojë përplasja ka rezultuar fatale për të riu Enio Saliaj.

Ai u dërgua në spital, por nuk mundi t’u mbijetojë plagëve të marra.

“Më datë 02.02.2023, rreth orës 23:30, te Fresku, automjeti me drejtues shtetasin A. F. është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin E. S., 20 vjeç.   Si pasojë e dëmtimeve të marra, 20-vjeçari ka ndërruar jetë në spital.  Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

 

Aktualitet 20 vjeçari aksident Tiranë