Aktualitet15 Prill 2018, 20:40

Aksidenti në Vlorë, shihni momentin kur makina përplaset me furgonin e policisë (Video)

Shkruar nga Pamfleti
Aksidenti në Vlorë, shihni momentin kur makina përplaset me

Aksidenti në Vlorë, shihni momentin kur makina përplaset me furgonin e policisë (Video)

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në qytetin e Vlorës, ndërsa dy persona mbetën të plagosur.

Aksidenti ndodhi përgjatë bulevardit ‘Ismail Qemali’ në afërsi të parkut ‘Rinia’, ku një makinë tip BMW me targa AA556TB është përplasur me një furgon policie.

Në pamjet e publikuar nga kamerat e sigurisë nga ‘flashnews.info’ shihet momenti kur makina tip BMW vjen me shpejtësi dhe përplaset me furgonin e policisë.

Të plagosur mbetën një punonjës policie dhe shoferi i mjetit tip BMW.

 

Aktualitet aksidenti Furgoni i Policise Makina Vlorë