Aktualitet23 Mars 2018, 09:37

Ambasada Amerikane thirrje qytetarëve shqiptarë për vizat në SHBA: Respektoni kohën e qëndrimit, ndryshe rrezikoheni

Shkruar nga Pamfleti
Ambasada Amerikane thirrje qytetarëve shqiptarë për vizat në

Bregu sqaron zërat që aludojnë për takim me Ramën dhe një opinion për burrat në politikë

Ambasada Amerikane në kryeqytet nëpërmjet një njoftimi në rrjetet sociale i ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve shqiptarë të ndjekin kërkesat e vizës, që të mos rrezikojnë mundësinë për të udhëtuar në SHBA.

“??️ | Të premte të gëzuar! Sigurohuni që të ndiqni kërkesat e vizës tuaj gjatë kohës që jeni në SHBA në mënyrë që të mos rrezikoni mundësinë tuaj për të udhëtuar në të ardhmen. #PyetAnën ???”, thuhet në njoftimin e Ambasadës.

Aktualitet Ambasada Amerikane vizat në SHBA