Showbiz26 Dhjetor 2022, 19:46

Amos i drejtohet Kiarës: Ti dhe Luizi keni kimi dhe energji të veçantë

Shkruar nga Pamfleti
Amos i drejtohet Kiarës: Ti dhe Luizi keni kimi dhe energji të

Ngacmimet  e Luizit ndaj Kiarës janë kryefjala e momentit në shtëpinë e Big Brother VIP.

Luizi vazhdimisht bën batuta dhe gjeste me Kiarën, ndërsa banorët e tjerë në çdo rast të mundshëm kërkojnë të bëjnë protagonistin mes të dyve.

I fundit ishte edhe Amosi i  cili i ka thënë Kiarës se Kuizi mendon  se ajo e pëlqen ndaj vazhdon me batuta dhe ngacmime.

“Ti dhe Luizi keni energji gtë bukur, jeni si Tomi me Xherrin”, tha ai.

Showbiz #BBVip energji luiz helli