Sport25 Tetor 2022, 16:51

Ankth në radhët e Realit të Madridit, operohet presidenti Florentino Perez

Shkruar nga Pamfleti
Ankth në radhët e Realit të Madridit, operohet presidenti

Ankth në radhët e Realit të Madridit, operohet presidenti Florentino Perez

Presidenti i Realit të Madridit, Florentino Perez, ka kryer një operacion mëngjesin e së martës, për shkak të një infeksioni që ka patur në mushkëri.

Ndërhyrje, e cila shkoi mjaftë mirë për 75-vjeçarin, i cili nuk mund ta shoqërojë skuadrën e tij në transfertën e Lajpcigut mbrëmjen e sotme, në ndeshjen e parafundit të fazës së grupeve të Champions League.

Siç raportojnë mediat spanjolle, ai duhet të pushojë për disa kohë, përpara se të rikthehet dhe njëherë në krye të klubit spanjoll.

Sport Florentino Perez presidenti i Realit të Madridit