Kronike22 Shtator 2022, 10:28

Apartamenti në Tiranë përfshihet nga flakët, ndërron jetë e moshuara

Shkruar nga Pamfleti
Apartamenti në Tiranë përfshihet nga flakët, ndërron

Një banesë në Tiranë u përfshi nga flakët orët e para të ditës së sotme. Si pasojë e zjarrit, 80 vjeçarja, Violeta Muçi ndërroi jetë nga asfiksia.

Ngjarja ndodhi në rrugën ‘Çelo Sinani’ dhe rezultoi fatal për të moshuarën, pavarësisht ndërhyrjes së fqinjëve dhe zjarrfikëses.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Kronike #Violeta Muçi apartament Tiranë