Showbiz24 Nëntor 2022, 13:24

Armina Mevlani këshillë vajzave: Qëndroni larg çunave të mamit, vjehrra nuk ka pse vjen kur të dojë

Shkruar nga Pamfleti
Armina Mevlani këshillë vajzave: Qëndroni larg çunave

Armina Mevlani këshillë vajzave: Qëndroni larg çunave të mamit, vjehrra nuk ka pse vjen kur të dojë

“Partneri im është çun mamaje”, pikërisht kjo temë ka ‘ndezur’ debat mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra”.

Teksa ka lexuar mesazhin e dërguar nga një ndjekëse, Armina Mevlani nuk ka nguruar t’i japë një këshillë vajzës që e ka shkruar, e cila u shpreh se e vetmja e keqe e partnerit të saj ishte se ishte “djalë mamaje”.

Blogerja ishte shumë spontane me reagimin e saj, duke i sugjeruar madje asaj që të largohej nga çunat e mamit.

“Ik nga çunat e mamit, sepse është skandal që burri të vazhdojë të jetë çun mami,”-u shpreh Armina.

Mirëpo nuk mbaron këtu! Në mesazhin e ndjekëses thuhej gjithashtu se mamaja e partnerit të saj vinte në shtëpinë e tyre për të bërë punët.

Në këtë moment në njërën anë ishte Fatma, e cila u shpreh se këtu nuk ka asgjë të keqe dhe në anën tjetër Mevlani e cila e konsideroi këtë veprim si një shkelje të privatësisë dhe mosrespekt nga ana e vjehrrave.

“Nuk është normale, se ideja është pse duhet të vijë vjehrra të të bëjë punët. Pse duhet të vijë ta bëjë, është privatësi. Ti ke sirtarët e tu, pse duhet të hyjë në intimitet një nga prindërit. Prishet intimiteti, se ti ke ndërresat, ke shtëpinë tënde. Pse duhet të vijë vjehrra të të bëjë punët. As mami im nuk ka pse të vijë. Nuk është pastruese. Do ndjehesha keq ta bënte.”

Lifestyle #cun mami armina mevlani vjehrra