Kronike21 Korrik 2022, 19:37

Arrestohen 14 efektivë policie në Shkodër

Shkruar nga Pamfleti
Arrestohen 14 efektivë policie në Shkodër

Policia e Shkodrës ka arrestuar 14 efektivë policie dhe ish efektive policie, si dhe punonjës e ish punonjës.

Sipas informacioneve 14 te arrestuarit, dyshohet se kanë abuzuar me tenderin e rikonstruksionit të komisariatit të policisë në Malësi të Madhe, 4-5 vite më parë.

 

Në përditsim…

 

Kronike Arrestohen efektive Shkodër