Aktualitet 9 Tetor 2018, 21:56

Artan Hoxha i fut dridhmat kriminelëve shqiptarë, paralajmëron se do zbulojë botën e nëndheshme të krimit deri në Britan

Shkruar nga Pamfleti

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka bërë një paralajmërim të fortë për të gjithë trafikantët dhe kriminelët shqiptarë, që veprojnë në Britaninë e Madhe.

Përmes një postimi të shkurtër në ‘Facebook’, Hoxha shkruan se së shpejti do të realizojë një dokumentar shumë interesant për krimin e organizuar shqiptar në Angli.

“Duke dhene nje interviste nga getot e varfera te periferise se Bathores, per gazetarin Dan Whitehead nga Sky News, United Kingdom about Albanian gangs / human trafficking….

Se shpejti nje dokumentar mjaft interesant per krimin e organizuar shqiptar ne Britanine e Madhe…”, shkruan Hoxha.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet Artan Hoxha Britani e Madhe kriminelet shqiptare