Aktualitet26 Prill 2019, 13:44

Artan Hoxha: Vëllezërit Bilali u ekzekutuan nga Ibrahim Lici

Shkruar nga Pamfleti
Artan Hoxha: Vëllezërit Bilali u ekzekutuan nga Ibrahim Lici

Artan Hoxha: Vëllezërit Bilali u ekzekutuan nga Ibrahim Lici

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka deklaruar se dy vëllezërit Astrit dhe Ibrahim Bilali janë qëlluar për vdekje nga anëtari i bandës së Licajve, Ibrahim Lici, i cili u shpall në kërkim nga policia.

“Vëllezërit Bilali u vranë nga Ibrahim Lici. Shpallja e tij në kërkim tregoi se ata nuk mund të jenë aq të fortë”, tha gazetari.

Kujtojmë që ditën e sotme policia zbardhi krimin mafioz që tronditi Shkodrën më 30 mars, ku u ekzekutuan dy vëllezërit Bilali. Policia arrestoi dy autorë të krimit makabër dhe shpalli në kërkim dy të tjerë, mes të cilëve edhe autorin kryesor të ekzekutimit, Ibrahim Licin.

Aktualitet Artan Hoxha vrasja ne shkoder