Sport11 Tetor 2022, 19:20

As fanelë, as shall dhe as kapele, vendimi i bujshëm i Barcelonës për tifozët e Interit

Shkruar nga Pamfleti
As fanelë, as shall dhe as kapele, vendimi i bujshëm i Barcelonës

As fanelë, as shall dhe as kapele, vendimi i bujshëm i Barcelonës për tifozët e Interit

Nëse tifozët e Interit kanë marrë një biletë për ndeshjen e nesërme kundër Barcelonës në ‘Camp Nou’, nuk duhet të identifikohen me ngjyrat e skuadrës së tyre të zemrës.

Barcelona ka lëshuar një komunikatë se tifozëve zikaltër nuk do t’u lejohet të veshin ngjyrat e Interit. Ky detaj nxjerr në pah edhe klimën e zjarrtë që i pret zikaltërit në sfidën që do të vendosë kualifikimin në fazën eliminatore të Champions League.

Sport Barcelona Champions League tifozët e Interit