Aktualitet10 Maj 2018, 12:26

Astrit Patozi ‘u bie në kokë’: Kot e keni, nuk e ndalni dot tërmetin!

Shkruar nga Pamfleti
Astrit Patozi ‘u bie në kokë’: Kot e keni, nuk e ndalni

‘’Tri ngrehina të kalbura të sistemit tonë politik po shkërmoqen dita- ditës dhe fare qartazi përpara syve tanë. Ato janë drejtësia, partia e Lulit dhe LSI-ja.’’ Kështu është shprehur ish-deputeti demokrat Astrit Patozi nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale.

Statusi i plotë i Astrit Patozit në Facebook:

 

 

Forum Astrit Patozi ish-deputeti i PD