Kronike 4 Tetor 2018, 22:24

Atentat në zonën e ish-Bllokut, një i vdekur dhe një i plagosur

Shkruar nga Pamfleti
Atentat në zonën e ish-Bllokut, një i vdekur dhe një i

Një atentat ka ndodhur pak çaste më parë në zonën e ish-Bllokut, pranë vilës nr.31. Një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka filluar punën për kapjen edhe identifikimin e autorëve.

Kronike